نگارش پذیرش و چاپ مقاله ISI کامپیوتر با بهترین قیمت در ایران

نگارش پذیرش و چاپ مقاله ISI کامپیوتر با بهترین قیمت در ایران

نگارش پذیرش و چاپ مقاله ISI کامپیوتر با بهترین قیمت در ایران

نگارش پذیرش و چاپ مقاله ISI کامپیوتر با بهترین قیمت در ایران :

دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری رشته کامپیوتر اغلب کسانی هستند که نیازمند نگارش، پذیرش و چاپ مقاله ISI مهندسی کامپیوتر هستند. اغلب این دانشجویان هم در زمان تحصیل و هم پس از فارغ‌التحصیلی برای ادامه تحصیل و یا به دست آوردن موقعیت تحقیقاتی در ایران و کشورهای اروپایی یا آمریکا باید رزومه پرباری داشته باشند. رزومه خوب که توجه دانشگاه‌ها و موسسات برتر را به خود جلب کند جز با داشتن مقالات ISI مرتبط فراهم نمی‌شود. نوشتن مقالات علمی به خصوص مقالات ISI در سطح بین‌المللی کار آسانی نیست و نیازمند تحقیق و پژوهش بسیار است؛ البته تحقیق و پژوهشی که کیفیت مطلوب را داشته باشد. به همین دلیل است که دانشجویان باید پیش از آغاز کار با مراحل آن به خوبی آشنا شوند تا در زمانی سریعتر و بدون اتلاف وقت پژوهش خود را انجام دهند.

موضوعات کاربردی مقاله ISI مهندسی کامپیوتر

رشته کامپیوتر در مقطع ارشد و دکتری، گرایش‌های مختلفی همچون، نرم‌افزار، هوش مصنوعی، سخت‌افزار، تجارت الکترونیک، شبکه، امنیت و … دارد. هر کدام از این شاخه‌ها نیز از موضوعات متنوع و به‌روزی تشکیل شده‌اند. بهتر است موضوع انتخابی برای نوشتن مقاله ISI نه تنها موضوع جدید و تازه‌ای در دنیا باشد بلکه مرتبط با فعالیت‌های علمی و پژوهشی پیشین فرد باشد. این کار به قدرتمندتر کردن رزومه کمک زیادی می‌کند. برای آگاهی از موضوعات جدید بهتر است سری به مقالات یکی دو سال اخیر بزنید. فراموش نکنید که رشته کامپیوتر جز رشته‌هایی به شمار می‌رود که پس از 5 سال دگرگونی و قدیمی شدن موضوعات علمی در آن امری طبیعی است. به همین دلیل نباید سراغ موضوعات 4-5 سال گذشته بروید.

Click here to preview your posts with PRO themes ››

استخراج مقاله ISI از پایان نامه

یکی از راه‌های متداول دانشجویان برای نگارش، پذیرش و چاپ مقاله ISI مهندسی کامپیوتر، استخراج مقاله از پایان‌نامه مقطع کارشناسی ارشد یا دکتری است. دانشجویانی که زمان زیای صرف تحقیق و پژوهش برای انجام پایان نامه کامپیوتر کرده اند حالا می‌توانند در فرصتی کوتاه‌تر مقاله ISI از پایان‌نامه خود استخراج کنند. فراموش نکنید برای اینکه بتوانید مقاله قابل قبولی ارائه دهید باید پایان نامه خود را با کیفیتی مطلوب و کاملا مرتبط با موضوعات روز دنیا انجام دهید، در غیر این صورت شانس زیادی برای این کار نخواهید داشت.

نگارش مقاله ISI مهندسی کامپیوتر

پس از انتخاب موضوع جدید و کاربردی نوبت به نگارش مقاله ISI کامپیوتر می‌رسد. نوشتن مقاله ISI چارچوب مشخصی دارد که باید آن را رعایت کنید در غیر این صورت شانسی برای پذیرش مقاله نخواهید داشت. بیشتر پژوهشگران ابتدا مقاله خود را به فارسی می‌نویسند و بعد  سراغ ترجمه می‌روند. بازخوانی مقاله نوشته شوده توسط اساتید و یا دانشجویان مقاطع بالاتر کمک میکند پیش از ارسال مقاله از نظرات دیگران آگاه شوید و ایرادات احتمالی را برطرف کنید و مقاله را به حد کیفی قابل قبولی برسانید. البته فراموش نکنید بازخوانی مقاله ISI باید توسط افراد مطمئن انجام شود تا احتمال سرقت علمی وجود نداشته باشد.

ترجمه مقاله ISI رشته کامپیوتر

برخی از پژوهشگران با تسلطی که به زبان انگلیسی دارند مقاله خود را از ابتدا به انگلیسی می‌نویسند اما عمده پژوهشگران ایرانی ترجیح میدهند نگارش مقاله به فارسی باشد و سپس به ترجمه مقاله بپردازند. زیرا در این شرایط اصلاح و بازبینی مقاله ساده‌تر و در دسترس‌تر است و امکان خطا کمتر می‌شود. پس از تکمیل اصلاحات مقاله گاهی توسط خود شخص به انگلیسی ترجمه می‌شود و گاهی توسط مترجان سطح بالا برگردان انگلیسی انجام می‌شود. به خاطر داشته باشید مترجمی که انتخاب می‌کنید باید با اصطاحات علمی و همینطور تخصصی رشته کامپیوتر آشنا باشد تا بتواند بازگردانی قابل قبولی از پژوهش علمی شما انجام دهد. از طرف دیگر، پس از ترجمه نیز بازخوانی و اصلاح موارد اشتباه احتمالی (که حاصل عدم تسلط مترجم روی موضوع شما است) از ضروریات است. البته این موضوع کاملا طبیعی است و جای نگرانی ندارد.

Click here to preview your posts with PRO themes ››

جستجوی ژورنال برای چاپ مقاله

انتخاب ژورنال مناسب برای چاپ مقاله اگرچه کار دشواری است اما کمک گرفتن با افراد آگاه و مشاوران کار آزموده آن را تسهیل می‌کند. اطمینان از پذیرش و چاپ مقاله اگرچه هیچ وقت تضمینی نیست اما ذهنیت ژورنال‌ها و داوران آنها از دانشگاه‌ها و اساتید مختلف و پیش‌زمینه فکری آنها تسهیلگر این راه است. به همین خاطر خوب است تحقیق کنید و بدانید اساتید و هم‌رشته‌ای های شما در کدام ژورنال‌ها مقالات خود را چاپ می کنند. با کمی پرس‌وجوی ساده چند قدم جلو می‌روید. کمک گرفتن از موسسه‌ها برای پذیرش مقاله ISI هم بسیار به شما کمک میکند. البته فراموش نکنید که نباید فریب موسسات تقلبی را که تضمین 100 درصدی را بهانه‌ای برای جلب توجه شما می‌کنند، بخورید.

پذیرش و چاپ مقاله ISI رشته کامپیوتر

پس از انجام تمامی مراحل قبل، حالا مرحله نهایی فرا می‌رسد، پس از نگارش، نوبت پذیرش و چاپ مقاله ISI مهندسی کامپیوتر در ژورنال معتبر است. هر ژورنالی مراحل مربوط به خود را دارد و باید از طریق سایت آن مرحله به مرحله اقدام کنید. اگر آشنایی با روند کار ژورنال‌ها ندارید توصیه می‌کنیم از افراد آشنا یا موسسات معتبر کمک بگیرید تا خیالتان هم بابت پرداخت ارزی و هم فرآیند کار کاملا آسوده باشد و در سریعترین زمان ممکن کار خود را به پایان برسانید.

Click here to preview your posts with PRO themes ››

اهمیت مقاله ISI برای پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های خارجی

می‌دانیم ارائه مقاله ISI مهندسی کامپیوتر برای ادامه تحصیل دانشجویان مقطع ارشد و دکتری این رشته، در دانشگاه‌های خارج از ایران ضروری است. تقریبا بعید است که دانشگاهی بدون داشتن مقاله اجازه تحصیل در مقطع دکتری یا پست دکتری را بدهد. البته برای مقطع کارشناسی ارشد اغلب نیازی به ارائه مقاله نیست اما اگر برای پذیرش این مقطع نیز مقاله ارائه کنید قطعا می‌توانید از دانشگاه‌های بهتری پذیرش بگیرید یا اینکه شانس شما برای دریافت بورسیه تحصیلی افزایش خواهد یافت. ضمن اینکه رزومه بهتری خواهید داشت و شانس شما برای ورود به بخش‌های تحقیقاتی و یا شرکت‌های بزرگ در بازار کار افزایش خواهد یافت.

 

تز آنلاین سامانه تخصصی نگارش پایان نامه | نگارش پایان نامه ارشد | نگارش پایان نامه دکترا

تلفن های تماس : 09184885900 و 09354536070

با تشکر پایان نامه من

 

یک نظر بگذارید