نگارش پذیرش و چاپ مقاله ISI فیزیک با بهترین قیمت در ایران | تلفن های تماس : 09184884900 و 09354536070 | با تشکر پایان نامه من ....

نگارش پذیرش و چاپ مقاله ISI فیزیک با بهترین قیمت در ایران

نگارش پذیرش و چاپ مقاله ISI فیزیک با بهترین قیمت در ایران

نگارش پذیرش و چاپ مقاله ISI فیزیک با بهترین قیمت در ایران :

رشته‌های دانشگاهی علوم پایه، در کنار جذابیت‌های بسیاری که دارند فضای تحقیقاتی گسترده با مسائل جهانی را پیش روی دانشجویان می‌گذارند. به همین دلیل است که دانشجویان نخبه این رشته‌ها سعی در حل مسائل مبهم و پس از آن، نگارش، پذیرش و چاپ مقاله ISI فیزیک می‌کنند. دانشجویان این رشته در انجام پایان نامه فیزیک و همینطور پذیرش و چاپ مقاله ISI راه دراز و تا حدودی دشوار در پیش دارند.

چاپ مقاله ISI فیزیک نیز مانند سایر فرآیندهای دانشگاهی مراحلی دارد. در صورتی که دانشجویان بتوانند این مراحل را به درستی طی کنند دیگر نگرانی بابت نتیجه نهایی نخواهند داشت. در این مقاله قصد داریم مراحل این کار را به صورت جداگانه توضیح دهیم و راهنمای کاملی برای دانشجویان فراهم کنیم. پس اگر شما هم به دنبال نگارش، پذیرش و چاپ مقاله ISI فیزیک هستید با ما همراه باشید.

موضوعات کاربردی مقاله ISI فیزیک

فیزیک از علوم قدیمی است که هنوز هم چیزهای زیادی برای کشف کردن در آن وجود دارد. رشته فیزیک پر است از مسائل حل نشده که دانشجویان را به خود جذب می‌کند. دانشجویان ارشد و دکتری اغلب از ابتدای شروع تحصیل خود، موضوع مورد علاقه خود را انتخاب می‌کنند و تحقیقات خود را در آن زمینه ادامه می‌دهند. در نهایت هم از دل همان تحقیقات پایان نامه و مقاله ISI فیزیک خود را بیرون می‌آورند.

پس قبل از شروع پژوهش حتما باید در مورد زمینه انتخابی تحقیق کرد تا موضوعی بروز و مطابق با نیازهای روز دنیا انتخاب کرد. با این کار نه تنها شانس نگارش، پذیرش و چاپ مقاله ISI فیزیک بیشتر می‌شود بلکه امکان گرفتن پذیرش تحصیلی در دانشگاه‌های معتبر خارجی نیز فراهم می‌شود. انتخاب یک موضوع خوب اولین قدم برای مسیری است که انتخاب کرده‌اید. فراموش نکنید حتما برای انتخاب موضوع با اساتید و سایر افراد باتجربه مشورت کنید تا به بیراهه نروید.

Click here to preview your posts with PRO themes ››

استخراج مقاله ISI از پایان نامه

یکی از راه‌هایی که پیش روی دانشجویان قرار دارد تبدیل پایان نامه به مقاله ISI است. البته این کار پیش نیازهایی نیز دارد:

  • پایان نامه شما باید کیفیت مطلوبی داشته باشد
  • موضوع پایان نامه شما باید از موضوعات جدید و بروز باشد
  • نوآوری مطلوبی در پایان نامه شما انجام شده باشد.

اگر شرایط بالا را دارید باید بگوییم که نیمه بیشتر مسیر را طی کرده اید و حالا فقط باید تحقیق و پژوهش پایان‌نامه‌تان را به فرمت مقاله ISI درآورید که البته این کار خیلی هم دشوار نیست. برای این کار، درصورتی که خودتان توانایی آن را دارید بهتر است شخصا آن را انجام دهید. اما اگر با روند کار آشنایی ندارید خوب است از افراد توانا و آشنا کمک بگیرید. موسسات معتبر آموزشی همچون تز آنلاین در این بخش به خوبی شما را راهنمایی می‌کنند.

نگارش مقاله ISI فیزیک

برای نگارش مقاله ISI فیزیک، اگر در پی تبدیل پایان نامه به مقاله هستید که کارتان ساده شده است اما اگر میخواهید از ابتدا شروع به نوشتن کنید باید مراحل کار را به دقت طی کنید. نوشتن مقاله ISI نیز مانند هر کار علمی، روند خاص خود را دارد. مقالات اغلب متشکل از چند بخش هستند که هر بخش باید به طور درست و کامل و البته به گونه‌ای خلاصه پرداخته شود. پس در مرحله اول بهتر است با خواندن چند مقاله بروز با این بخش‌ها آشنا شوید.

پس از نوشتن نسخه اولیه مقاله، آن را بازخوانی کنید و از اساتید و مشاوران مورد اعتمادتان برای بازبینی و رفع اشکالات کمک بگیرید. دقت کنید که هرچه اشکالات در مقاله شما کمتر باشد امکان بازپس فرستادن آن و همینطور درخواست اصلاح توسط داوران کمتر می‌شود. در نهایت وقتی متن از تکمیل نگارش مقاله ISI اطمینان حاصل کردید و بازبینی نیز انجام شد نوبت ترجمه مقاله ISI است.

Click here to preview your posts with PRO themes ››

ترجمه مقاله ISI رشته فیزیک

اگر سطح زبان انگلیسی شما پیشرفته نیست و خودتان نمی توانید مقاله را ترجمه کنید اصلا نگران نباشید. تقریبا بیشتر دانشجویان به چنین مشکلی مواجه می‌شوند و برای ترجمه مقاله خود از مترجم کمک می‌گیرند. زیرا اگرچه خواندن و درک مطلب انگلیسی احتمالا برای شما بسیارساده است اما نوشتن صحیح به انگلیسی نیاز به مترجم کاربلد دارد.

برای انتخاب مترجم حتما نمونه کارهای قبلی مترجم را چک کنید. اگر امکان چک کردن نمونه کار وجود نداشت میتوانید یک یا دو پاراگراف از متن خود را برای ترجمه ارسال کنید و در صورتی که ترجمه کیفیت مطلوب شما را داشت کار را به مترجم بسپارید.

بهتر است لیستی از واژه‌های تخصصی رشته خود را در اختیار مترجم قرار دهید تا خاطرتان از بابت ترجمه صحیح اصطلاحات آسوده باشد.

جستجوی ژورنال برای چاپ مقاله

احتمالا وقتی به این مرحله می‌رسید از پیش نام چند ژورنال را در ذهن دارید و اکنون در حال بررسی نهایی هستید. در این مرحله بهتر است سراغ دانشجویان و اساتیدی که به تازگی مقاله خود را منتشر کرده‌اند بروید. با این کار احتمال رد شدن مقاله شما کاهش پیدا می‌کند. در نهایت هم اگر نمیدانید کدام ژورنال‌ها برای شما مناسبترند تنها کافی است سراغ موسسات معتبر پژوهشی همچون تز آنلاین بروید.

پذیرش و چاپ مقاله ISI فیزیک

این مرحله آخرین قدم در راه نگارش، پذیرش و چاپ مقاله ISI است. در ادامه تنها چند فرآیند از پیش تعیین کننده را باید طی کنید تا کار سابمیت مقاله شما به پایان برسد. با توجه به نحوه پرداخت ارزی برای ژورنال‌ها و همینطور فرآیند گاها گیج‌کننده توصیه می‌کنیم با دقت این کار را پیش ببرید. صبر و حوصله شما تضمین کننده موفقیت شماست زیرا حتی یک اشتباه نیز ممکن است به رد شدن مقاله منجر شود. پس از مشاورین در دسترس کمک بگیرید و با آرامش فرآیند پذیرش مقاله خود را انجام دهید.

Click here to preview your posts with PRO themes ››

اهمیت مقاله ISI برای پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های خارجی

اهمیت مقاله ISI فیزیک برای گرفتن پذیرش تحصیلی از دانشگاه های معتبر خارجی به این موضوع بستگی دارد که مقطع تحصیلی شما چیست. اگر دانشجوی دکتری هستید که حتما باید مقاله داشته باشید وگرنه در مقابل خیل عظیم دانشجویانی که مقاله دارند شانس چندانی ندارید. اما اگر یک یا چند مقاله چاپ شده  در ژورنال‌های معتبر داشته باشید نه تنها شانس خود را افزایش می‌دهید بلکه گرفتن بورس تحصیلی برای شما ساده‌تر میشود.

اما اگر دانشجوی کارشناسی ارشد هستید خیلی نگران مقاله ISI رشته فیزیک نباشید. البته به خاطر داشته باشید مقاله به بهبود رزومه شما کمک می‌کند و بهبود رزرومه نیز به معنای افزایش شانس شما برای دریافت بورس تحصیلی است.

 

تز آنلاین سامانه تخصصی نگارش پایان نامه | نگارش پایان نامه ارشد | نگارش پایان نامه دکترا

تلفن های تماس : 09184885900 و 09354536070

با تشکر پایان نامه من

 

یک نظر بگذارید