انجام پایان نامه مامایی و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مامایی

انجام پایان نامه مامایی و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مامایی

انجام پایان نامه مامایی و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مامایی

انجام پایان نامه مامایی و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مامایی :

مامایی یکی از رشته‌های پیراپزشکی و قدیمی دانشگاهی و بسیار پرطرفدار است. این رشته به دلیل نقش‌های مهم درمانگری، مراقبتی، مشاوره‌ای، حمایتی، آموزشی و تحقیقاتی، بسیار گسترده و سخت است؛ به همین دلیل انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مامایی کار ساده‌ای نیست و به مشاوره دقیق و جامع با استادان این رشته نیاز دارد.

دانشجویان رشته مامایی می‌توانند تحصیلات‌شان را در مقطع کارشناسی ارشد در یکی از گرایش‌های بهداشت باروری، مامایی جامعه‌نگر، مدیریت مامایی، مشاوره در مامایی، آموزش مامایی و پزشکی قانونی ادامه می‌دهند و در دوره دکتری نیز یکی از گرایش‌های مامایی و بهداشت باروری را انتخاب کنند.

چرا مشاوره نگارش و انجام پایان نامه به ما کمک می‌کند؟

انجام پایان نامه مامایی با توجه به مباحث مشترک با علوم پزشکی و دروس پیچیده و تخصصی آن به ویژه در مورد مسائل مربوط به بهداشت دوران بارداری و همچنین پدیده زایمان و تولد نوزادان بسیار سخت است و باید طبق اصولی استاندارد و معمول انجام شود، از این‌رو استفاده از مشاوره متخصصان حرفه‌ای و استادان باتجربه این رشته برای صرفه‌جویی در زمان، هزینه و انرژی دانشجویان بسیار موثر و ضروری است.

چرا مشاوره پایان نامه مامایی تز آنلاین را انتخاب کنیم؟

همچنان که بهره گرفتن از تجارب و تخصص اهل فن در انجام پروژه‌های تحقیقاتی مهم بر ارتقای کیفیت آن و عملکرد بهتر پژوهشگران و رسیدن به نتیجه مطلوب تاثیر مثبت صد درصدی دارد، مشورت گرفتن از استادان دانشگاه برای انجام پایان‌نامه مامایی نیز بسیار کاربردی و موثر است، اما بدیهی است در دسترس نبودن استادان به دلیل مشغول بودن در امور پژوهشی مختلف، دانشجویان را دچار سردرگمی و نگرانی می‌کند، به همین دلیل استفاده از مشاوره دیگر استادان مجرب راهکار ثانویه و خوبی است. موسسه تز آنلاین به کمک کادر تخصصی و حرفه‌ای خود، متشکل از بهترین و خبره‌ترین استادان باسابقه، با ارائه انواع خدمات مشاوره‌ای به دانشجویان برای انجام پایان‌نامه مامایی پذیرای شماست و مشتاقانه به پرسش‌های شما پاسخ خواهند داد.

مطالب پیشنهادی :
انجام پایان نامه پژوهش هنر

محققان و پژوهشگران باتجربه

با توجه به حساسیت رشته مامایی و اهمیت آن در تاثیرگذاری بر سلامت مادران و در نتیجه تولد فرزندان سالم و در نهایت، رشد سلامت جامعه، برای ادامه تحصیل در این رشته و به خصوص برای انجام پایان نامه ارشد و دکتری همراهی محققان و پژوهشگران باتجربه الزامی است و خوشبختانه موسسه تز آنلاین به یاری همکاران دلسوز و متخصص خود همواره آماده ارائه مشاوره حرفه‌ای و به‌روز به دانشجویان این رشته و گرایش‌های آن است.

سرعت عمل و دقت

سرعت عمل بالا همراه با دقت به همه نکات و همه‌جانبه‌نگری از عوامل اصلی افزایش کیفیت پایان‌نامه است. مشاوران کاردان و مجرب موسسه تز آنلاین با داشتن ویژگی‌های فوق و همچنین برنامه‌ریزی دقیق، در ارائه به‌موقع پایان‌نامه دانشجویان به دانشگاه تاثیر به‌سزایی دارند. کادر متخصص موسسه تز آنلاین با پرداختن به همه جزئیات و قواعد انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مامایی کمک می‌کنند که سطح کیفی پایان‌نامه‌ها ارتقا یابد.

آینده تحصیلی و شغلی

بدیهی است هر چه در انجام پایان نامه مامایی بیشتر دقت و تلاش شود و کیفیت آن بالاتر باشد، در موفقیت  مراحل تحصیلی و شغلی دانشجویان در آینده موثرتر است؛ اخذ نمره عالی پایان‌نامه، هم به پذیرش راحت‌تر دانشجویان در دانشگاه‌های بزرگ و معتبر کمک می‌کند و هم برای احراز پست‌های برتر شغلی امتیاز بزرگی محسوب می‌شود. بر این مبنا، توصیه می‌کنیم با استفاده از مشاوره تخصصی کارشناسان این حوزه علمی در موسسه تز آنلاین و ارتقای سطح کیفی پایان‌نامه‌تان فرصت‌های شغلی و تحصیلی خوب را از دست ندهید.

مطالب پیشنهادی :
نوشتن پروپوزال

روال انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مامایی

برای انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری مامایی طبق قاعده و روال رایج مراحل زیر باید طی شود تا سریع‌تر و منظم‌تر به نتیجه مطلوب منتهی شود:

انتخاب موضوع

انتخاب موضوع برای انجام پایان‌نامه مامایی از مراحل حساسی است که مستلزم توجه به نکات مهمی است؛ مثلا در انتخاب موضوع پیش از هر چیز باید به علایق و توانایی و مهارت دانشجو و نیز کاربردی و به‌روز بودن موضوع توجه شود. همچنین جذاب بودن موضوع بسیار اهمیت دارد و باعث جلب نظر هیات داوران می‌شود. برای انتخاب موضوع مناسب لازم است دانشجویان با صرف زمان کافی به بررسی موضوعات مختلف و مطالعه اجمالی پایان‌نامه‌های گذشته بپردازند و با شرکت در جلسات دفاع دانشجویان دیگر این رشته با زاویه دید استادان دانشگاه آشنا شوند. گفتنی است شرکت در جلسات دفاع دانشجویان دیگر، منجر به خلق ایده‌های جدید در ذهن دانشجو خواهد شد.

نوشتن پروپوزال مامایی

نگارش پروپوزال قوی پروسه‌ای مهم و حاوی نکات کلیدی و اساسی است که در جلب توجه استادان دانشگاه اثرگذار است. برای دانستن نکات مهم پروپوزال‌نویسی لازم است دانشجویان با استادان و مشاوران خبره مشورت کنند. ما پیشنهاد می‌کنیم از راهنمایی استادان کاربلد موسسه تز آنلاین استفاده کنید تا پروپوزالی قوی، جذاب، استاندارد و جامع بنویسید و مجبور به دوباره‌کاری و اصلاحات چندباره نشوید.

مطالب پیشنهادی :
هزینه پذیرش و چاپ مقاله ISI در ایران

فصل‌بندی پایان نامه

برای تقسیم مطالب مختلف پایان‌نامه به طور معمول فصل‌بندی عمومی انجام می‌شود و معمولا محتوای آن به فصول مقدمه، پیشینه تحقیق، روش تحقیق، نتایج، و بحث و پیشنهادها تقسیم می‌شود. اما علاوه بر این نوع تقسیم‌بندی کلی، در بسیاری از دانشگاه‌ها دستورالعمل‌های ویژه‌ای برای فصل‌بندی پایان‌نامه‌ها تدوین شده است که دانشجویان باید آن‌ها را اجرا کنند؛ پس حتما قبل از نگارش پایان‌نامه‌تان شیوه‌نامه دانشگاه محل تحصیل خود را با دقت مطالعه کنید که البته در اکثر موارد، آیین‌نامه‌های دانشگاه‌ها به جز در برخی جزئیات و نکات فرعی، مشابه یکدیگرند.

تز آنلاین سامانه تخصصی نگارش پایان نامه | نگارش پایان نامه ارشد | نگارش پایان نامه دکترا

تلفن های تماس : 09184885900 و 09354536070

با تشکر پایان نامه من

 

یک نظر بگذارید